V rôznych odvetviach medicíny sa táto metóda využíva už niekoľko rokov a teraz sa jej zázračné účinky začínajú uplatňovať aj  v anti-agingu.

Vďaka tejto terapii je možné spomaliť starnutie úplne prirodzenou cestou – pomocou informácii, ktoré sú zapísane vo Vašej vlastnej krvi. Správny medicínsky názov tejto terapie je S3 terapia (stimulated self serum – sérum z vlastnej krvi) alebo PRP terapia (plateled rich plasma – plazma obohatená o krvné doštičky).

Tajomstvo tejto terapie spočíva v tom, že obohatená krvná plazma obsahuje rôzne rastové faktory a proteíny, ktoré regenerujú pokožku, podporujú a urýchľujú jej hojenie. Týmto spôsobom sa pokožka začína opäť omladzovať. Poškodenia, ktoré boli spôsobené vekom, sa tak na dlhšiu dobu minimalizujú.

Lekár pacientovi injekčne odoberie minimálne množstvo jeho vlastnej krvi (4 – 16 ml) a po jej odobraní ju prostredníctvom centrifúgy separuje na červené krvinky, biele krvinky spolu s krvnými doštičkami a čistú krvnú plazmu. Do získanej krvnej plazmy sa následne pridá jedinečný DNA aktivátor. Takto pripravené sérum lekár aplikuje do pacientovej pokožky. Aplikácia je možná buď pomocou ošetrenia známeho ako mezoterapia (maličké asi 2 mm hlboké vpichy do oblasti tváre, krku a dekoltu), alebo priamo pod vrásky ako výplňový materiál. Vďaka tomuto regeneračnému procesu sa pokožka výrazne rozjasní, napne a vrásky sa vyhladia. Ošetrenie pomocou Drakula terapie trvá v priemere 15 až 30 minút a vďaka jedinečnému DNA aktivátoru účinky tejto terapie pretrvávajú 6 – 8 mesiacov.